Author: s***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 感覺還可以要裝上試試才知道。
顏色: 彩色
Price: HK$37.00
| Material | Aluminum |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | <5W |
| Color Temperature | 4200K |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq25033177092582677 |
Author: s***6
Date:
Review: 感覺還可以要裝上試試才知道。
顏色: 彩色
Author: a***0
Date:
Review: 還沒有用
顏色: 彩色
Author: a***2
Date:
Review: 看起來還不錯,還沒安裝。
顏色: 彩色
Author: s***8
Date:
Review: 👍
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.